HjemMin konto • Opret en konto  •
Luk
Om at afgive bud • Mine favoritter
Tilbage
Store billeder
11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKKIkke solgt10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK
Ingen bud
 Ubekendt kunstner: Portræt af Simon Spies i leopardsandaler og med stok
Olie på lærred, 80 x 60 cm. Utydeligt sign.
Ifølge oplysning købt på galleri på Christianshavn
Katalognummer:69
Varenr.:36574
16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKKVurdering:25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK5000 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK
Startpris: 3.000 DKK
Købsprovision:25% Inkl. moms
Antal besøg552
Licensed til Auktionshuset A/S [DANISH]