69. Ubekendt kunstner: Portræt af Simon Spies i leopardsandaler og med stok

Olie på lærred, 80 x 60 cm. Utydeligt sign.
Ifølge oplysning købt på galleri på Christianshavn

Varenr. 36574

17 September 2016

Vurdering 5000 DKK

Kvalitetsauktion nr. 274,

Betalning