34782. Ubekendt kunstner: Vinterlandskab med hus

Olie på pap opsat på plade, 34 x 48 cm. Sign. monogram

Varenr. 34782

7 September 2016 19:58

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms