HjemMin konto • Opret en konto  •
Luk
Om at afgive bud • Mine favoritter
Tilbage
Store billeder
12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKKIkke solgt10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK
Ingen bud

 Ubekendt kunstner: Vinterlandskab med hus
Olie på pap opsat på plade, 34 x 48 cm. Sign. monogram
Varenr.:34782
20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKKVurdering:7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK800 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK
Startpris: 400 DKK
Købsprovision:25% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr:25 DKK Inkl. moms
Droit de suite/Følgeret:5% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK
Antal besøg404
Licensed til Auktionshuset A/S [DANISH]