37211. Asger Jorn: Komposition

Litografi. Sign. Jorn 70, 39/75. Lysmål 50 x 30 cm

Varenr. 37211

5 Oktober 2016 19:59

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 5.000 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

213675.000 DKK2016-10-05 17:10
209335.000 DKK2016-10-05 18:04
189683.200 DKK2016-09-29 21:31
BB23232.800 DKK2016-09-29 20:44
41651.800 DKK2016-09-29 08:28
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning