HjemMin konto • Opret en konto  •
Luk
Om at afgive bud • Mine favoritter
Tilbage
Store billeder
Hammerslag (4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK5 23.00 DKK24.00 DKKbud)
3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK5.000 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

 Asger Jorn: Komposition
Litografi. Sign. Jorn 70, 39/75. Lysmål 50 x 30 cm
Varenr.:37211
10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKKVurdering:10.00 DKK11.00 DKK2000 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK
Startpris: 1.200 DKK
Købsprovision:25% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr:25 DKK Inkl. moms
Droit de suite/Følgeret:5% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK
Antal besøg612
Licensed til Auktionshuset A/S [DANISH]