HjemMin konto • Opret en konto  •
Luk
Om at afgive bud • Mine favoritter
Tilbage
Store billeder
Hammerslag (8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK3 13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKKbud)
5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK750 DKK9.00 DKK10.00 DKK

 Ubekendt kunstner: Munk og adelsmand samtaler i en klostergård
Olie på lærred, 43 x 35 cm, sign. MJ
Varenr.:39485
12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKKVurdering:22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK1500 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK
Startpris: 500 DKK
Købsprovision:25% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr:25 DKK Inkl. moms
Antal besøg405
Licensed til Auktionshuset A/S [DANISH]