39485. Ubekendt kunstner: Munk og adelsmand samtaler i en klostergård

Olie på lærred, 43 x 35 cm, sign. MJ

Varenr. 39485

11 Januar 2017 20:35

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 750 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

2883750 DKK2017-01-11 20:32
340700 DKK2017-01-11 19:53
21499650 DKK2017-01-10 06:48
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning