42837. Ubekendt kunstner: Ung kvinde med frugter

Olie på plade, 55 x 46 cm. Sign. utydeligt Vence 54

Varenr. 42837

22 Marts 2017 20:06

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK 34.000 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

1865934.000 DKK2017-03-22 20:04
2311233.000 DKK2017-03-22 20:03
1521732.000 DKK2017-03-22 20:02
212207.000 DKK2017-03-22 19:20
340850 DKK2017-03-21 18:35
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms