HjemMin konto • Opret en konto  •
Luk
Om at afgive bud • Mine favoritter
Tilbage
Store billeder
Hammerslag (27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK5 19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKKbud)
13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK34.000 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

 Ubekendt kunstner: Ung kvinde med frugter
Olie på plade, 55 x 46 cm. Sign. utydeligt Vence 54
Varenr.:42837
11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKKVurdering:3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK1500 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK
Startpris: 750 DKK
Købsprovision:25% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr:25 DKK Inkl. moms
Antal besøg529
Licensed til Auktionshuset A/S [DANISH]