HjemMin konto • Opret en konto  •
Luk
Om at afgive bud • Mine favoritter
Tilbage
Store billeder
Hammerslag (27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK8 25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKKbud)
22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK4.400 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

 Stig Weye Hansen: "Ekspedition til bag forhænget"
Sign. på bagsiden monogram SWH 2006. Olie på lærred. 73 x 26 cm
Varenr.:43173
19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKKVurdering:15.00 DKK16.00 DKK1200-1500 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK
Startpris: 600 DKK
Købsprovision:25% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr:25 DKK Inkl. moms
Droit de suite/Følgeret:5% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK
Antal besøg300
Licensed til Auktionshuset A/S [DANISH]