43173. Stig Weye Hansen: "Ekspedition til bag forhænget"

Sign. på bagsiden monogram SWH 2006. Olie på lærred. 73 x 26 cm

Varenr. 43173

12 April 2017 20:05

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 4.400 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK

242744.400 DKK2017-04-12 19:40
3404.200 DKK2017-04-12 17:44
NYEKASPER3.000 DKK2017-04-12 18:57
247092.600 DKK2017-04-12 15:38
41652.400 DKK2017-04-12 13:52
238472.000 DKK2017-04-07 20:21
18836700 DKK2017-04-07 19:42
21367600 DKK2017-04-05 16:06
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms