Guld på stål. Armband i läder. Glaset med repor, bruksslitage. (D.35mm)
2 500 SEK | 2014-04-26 21:26 |
2 500 SEK | 2014-04-27 10:43 |
2 100 SEK | 2014-04-27 09:48 |
1 900 SEK | 2014-04-26 22:25 |
1 000 SEK | 2014-04-25 13:24 |
1 000 SEK | 2014-04-25 15:11 |
550 SEK | 2014-04-22 07:37 |
450 SEK | 2014-04-25 11:08 |
400 SEK | 2014-04-24 21:37 |
100 SEK | Startpris |