Flätad, med dekor av stjärnor. Bruksslitage, mindre skador. (D.72)
1 600 SEK | 2014-04-27 11:56 |
1 500 SEK | 2014-04-26 22:14 |
600 SEK | 2014-04-26 08:49 |
500 SEK | 2014-04-25 22:28 |
250 SEK | 2014-04-25 13:51 |
100 SEK | Startpris |