582. Frans Wilhelm Odelmark (1849-1937)

Akvarell, munk vid kloster. Signerad och daterad 1915. Inramad. (54x38)

Varunr 148855

27 April 2014

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 950 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 2000 SEK

950 SEK2014-04-26 22:08
900 SEK2014-04-27 09:39
500 SEK2014-04-25 17:15
225 SEK2014-04-24 00:11
125 SEK2014-04-21 19:12
100 SEK Startpris

2014-04-27 Kvalitetsauktion, Söndag 27 april Kl.12.00, Borlänge

Onsdag 23 april kl.14-17.00. Torsdag 24 april kl.14-17.00. Fredag 25 april kl.14-17.00. Lördag 26 april kl.11-15.00. Söndag 27 april kl.10-12.00.

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms