Akvarell, munk vid kloster. Signerad och daterad 1915. Inramad. (54x38)
950 SEK | 2014-04-26 22:08 |
900 SEK | 2014-04-27 09:39 |
500 SEK | 2014-04-25 17:15 |
225 SEK | 2014-04-24 00:11 |
125 SEK | 2014-04-21 19:12 |
100 SEK | Startpris |