Akvarell, insjölandskap i vintertid. Signerad. Inramad i bronserad och förgylld ram. (45x36)
1 500 SEK | 2014-04-27 00:33 |
1 400 SEK | 2014-04-23 15:42 |
900 SEK | 2014-04-24 15:49 |
375 SEK | 2014-04-21 15:15 |
150 SEK | 2014-04-22 20:47 |
100 SEK | 2014-04-20 18:19 |
100 SEK | Startpris |