590. Per Julius (f.1951)

Akvarell, insjölandskap i vintertid. Signerad. Inramad i bronserad och förgylld ram. (45x36)

Varunr 148662

27 April 2014

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 1 700 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 2000-3000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

1 500 SEK2014-04-27 00:33
1 400 SEK2014-04-23 15:42
900 SEK2014-04-24 15:49
375 SEK2014-04-21 15:15
150 SEK2014-04-22 20:47
100 SEK2014-04-20 18:19
100 SEK Startpris

2014-04-27 Kvalitetsauktion, Söndag 27 april Kl.12.00, Borlänge

Onsdag 23 april kl.14-17.00. Torsdag 24 april kl.14-17.00. Fredag 25 april kl.14-17.00. Lördag 26 april kl.11-15.00. Söndag 27 april kl.10-12.00.

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms