608. Stor knotskål, allmoge, daterad 1808

Med monogram OES. Botten med äldre tennlagningar, kant med lagning. (D.52)

Varunr 148810

27 April 2014

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK 1 800 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 1000 SEK

1 000 SEK2014-04-26 10:51
950 SEK2014-04-23 02:54
450 SEK2014-04-25 20:29
400 SEK2014-04-23 18:23
350 SEK2014-04-20 10:27
100 SEK Startpris

2014-04-27 Kvalitetsauktion, Söndag 27 april Kl.12.00, Borlänge

Onsdag 23 april kl.14-17.00. Torsdag 24 april kl.14-17.00. Fredag 25 april kl.14-17.00. Lördag 26 april kl.11-15.00. Söndag 27 april kl.10-12.00.

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms