Sodatonat glas med geometriskt mönster i blått. Signerad "Orrefors Ravenna PA 2994 Sven Palmqvist". Undertill med repor. (Höjd 22cm)
6 400 SEK | 2014-10-26 11:58 |
6 200 SEK | 2014-10-26 10:07 |
5 600 SEK | 2014-10-26 09:17 |
3 800 SEK | 2014-10-26 04:24 |
3 400 SEK | 2014-10-26 02:04 |
3 000 SEK | 2014-10-25 20:00 |
1 800 SEK | 2014-10-21 09:15 |
1 000 SEK | 2014-10-21 18:14 |
100 SEK | Startpris |