I form av fågel. Signerad och daterad 1998. (Höjd 20,5cm)
1 700 SEK | 2014-10-26 12:03 |
1 600 SEK | 2014-10-26 12:02 |
800 SEK | 2014-10-26 07:04 |
750 SEK | 2014-10-23 16:11 |
700 SEK | 2014-10-25 00:51 |
600 SEK | 2014-10-23 07:28 |
550 SEK | 2014-10-21 21:31 |
100 SEK | Startpris |