Orange och frostat glas med dekorer i blått. Signerad och daterad 1988. (Diam.30)
950 SEK | 2014-08-22 10:10 |
900 SEK | 2014-08-23 23:06 |
700 SEK | 2014-08-23 22:59 |
600 SEK | 2014-08-23 06:24 |
225 SEK | 2014-08-21 20:41 |
100 SEK | Startpris |