Blåtonat glas med dekorer i klarglas. Signerad och märkt Nr.354-E7. Etikettmärkt. Mindre ytslitage. (Diam.17,5)
2 000 SEK | 2014-08-24 06:59 |
1 900 SEK | 2014-08-24 09:13 |
1 700 SEK | 2014-08-23 22:59 |
1 500 SEK | 2014-08-23 19:40 |
1 000 SEK | 2014-08-22 23:08 |
425 SEK | 2014-08-21 20:36 |
150 SEK | 2014-08-21 21:17 |
100 SEK | 2014-08-21 17:13 |
100 SEK | Startpris |