Mitt konto • Skapa ett konto  •
Att lägga bud • Mina favoriter
Tillbaka

Klubbslag (3 bud)
400 SEK
 LARS SJÖSTRÖM
Figurkomposition. Olja på duk, sign. 80x101.
Katalognummer:1078
Varunr:225877
Utrop: 1500 SEK
Startpris: 300 SEK
Köpprovision:22.5% Ink.moms
Slagavgift:50 SEK Ink.moms
Droit de suite/Följerätt:5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2200 SEK
Ant. besök:308

För ytterligare information och fullständiga villkor se våra köpvillkor. Nya villkor fr.o.m. 2012-01-01.

Auktion

Torsdag 26 januari kl 18.00

Visning:

25/1 kl 16-18 & 26/1 kl 11-18

Nyhet! Visas på våning 2 i auktionshuset.
Licensierad till Göteborgs Auktionsverk AB [SWEDISH]