Mitt konto • Skapa ett konto  •
Att lägga bud • Mina favoriter
Tillbaka

Klubbslag (12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK3 11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEKbud)
25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK400 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK
 LARS SJÖSTRÖM
Figurkomposition. Olja på duk, sign. 80x101.
Katalognummer:1078
Varunr:225877
11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEKUtrop:4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK1500 SEK17 00 SEK18 00 SEK
Startpris: 300 SEK
Köpprovision:22.5% Ink.moms
Slagavgift:50 SEK Ink.moms
Droit de suite/Följerätt:5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2200 SEK
Ant. besök:477

För ytterligare information och fullständiga villkor se våra köpvillkor. Nya villkor fr.o.m. 2012-01-01.

Auktion

Torsdag 26 januari kl 18.00

Visning:

25/1 kl 16-18 & 26/1 kl 11-18

Nyhet! Visas på våning 2 i auktionshuset.
Licensierad till Göteborgs Auktionsverk AB [SWEDISH]