Mitt konto • Skapa ett konto  •
Att lägga bud • Mina favoriter
Tillbaka

Klubbslag (13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK3 2 00 SEK3 00 SEKbud)
26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK400 SEK16 00 SEK17 00 SEK
 LARS SJÖSTRÖM
Figurkomposition. Olja på duk, sign. 80x101.
Katalognummer:1078
Varunr:225877
18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEKUtrop:27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK1500 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK
Startpris: 300 SEK
Köpprovision:22.5% Ink.moms
Slagavgift:50 SEK Ink.moms
Droit de suite/Följerätt:5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2200 SEK
Ant. besök:348

För ytterligare information och fullständiga villkor se våra köpvillkor. Nya villkor fr.o.m. 2012-01-01.

Auktion

Torsdag 26 januari kl 18.00

Visning:

25/1 kl 16-18 & 26/1 kl 11-18

Nyhet! Visas på våning 2 i auktionshuset.
Licensierad till Göteborgs Auktionsverk AB [SWEDISH]