Mitt konto • Skapa ett konto  •
Att lägga bud • Mina favoriter
Tillbaka

Klubbslag (23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK3 22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEKbud)
18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK400 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK
 LARS SJÖSTRÖM
Figurkomposition. Olja på duk, sign. 80x101.
Katalognummer:1078
Varunr:225877
12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEKUtrop:27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK1500 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK
Startpris: 300 SEK
Köpprovision:22.5% Ink.moms
Slagavgift:50 SEK Ink.moms
Droit de suite/Följerätt:5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2200 SEK
Ant. besök:402

För ytterligare information och fullständiga villkor se våra köpvillkor. Nya villkor fr.o.m. 2012-01-01.

Auktion

Torsdag 26 januari kl 18.00

Visning:

25/1 kl 16-18 & 26/1 kl 11-18

Nyhet! Visas på våning 2 i auktionshuset.
Licensierad till Göteborgs Auktionsverk AB [SWEDISH]