Mitt konto • Skapa ett konto  •
Att lägga bud • Mina favoriter
Tillbaka

Klubbslag (22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK3 26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEKbud)
22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK400 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK
 LARS SJÖSTRÖM
Figurkomposition. Olja på duk, sign. 80x101.
Katalognummer:1078
Varunr:225877
17 00 SEK18 00 SEKUtrop:6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK1500 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK
Startpris: 300 SEK
Köpprovision:22.5% Ink.moms
Slagavgift:50 SEK Ink.moms
Droit de suite/Följerätt:5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2200 SEK
Ant. besök:621

För ytterligare information och fullständiga villkor se våra köpvillkor. Nya villkor fr.o.m. 2012-01-01.

Auktion

Torsdag 26 januari kl 18.00

Visning:

25/1 kl 16-18 & 26/1 kl 11-18

Nyhet! Visas på våning 2 i auktionshuset.
Licensierad till Göteborgs Auktionsverk AB [SWEDISH]