Mitt konto • Skapa ett konto  •
Att lägga bud • Mina favoriter
Tillbaka

Klubbslag (23 00 SEK24 00 SEK3 11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEKbud)
20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK400 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK
 LARS SJÖSTRÖM
Figurkomposition. Olja på duk, sign. 80x101.
Katalognummer:1078
Varunr:225877
22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEKUtrop:9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK1500 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK
Startpris: 300 SEK
Köpprovision:22.5% Ink.moms
Slagavgift:50 SEK Ink.moms
Droit de suite/Följerätt:5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2200 SEK
Ant. besök:380

För ytterligare information och fullständiga villkor se våra köpvillkor. Nya villkor fr.o.m. 2012-01-01.

Auktion

Torsdag 26 januari kl 18.00

Visning:

25/1 kl 16-18 & 26/1 kl 11-18

Nyhet! Visas på våning 2 i auktionshuset.
Licensierad till Göteborgs Auktionsverk AB [SWEDISH]