43. Vas samt skål med lock

18/1900-tal. Kina. Höjd 26 cm. Något mindre nagg.

Varunr 382212

13 April 2014

Klubbslag5,00 SEK6,00 SEK7,00 SEK8,00 SEK9,00 SEK 400 SEK26,00 SEK27,00 SEK28,00 SEK29,00 SEK

Utrop 300 SEK

400 SEK2014-04-13 08:30
350 SEK2014-04-13 11:01
100 SEK Startpris

Påskauktion 13 april 2014,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.