333. Parti bioaffsicher, Rosa Pantern, 14 st

2 x "Rosa pantern och Helan och Halvan rensar Sta´n" samt 12 x "Rosa panterns vilda äventyr". Slitage, vikränder, skador.

Varunr 409474

15 Februari 2015

Klubbslag3,00 SEK4,00 SEK 500 SEK2,00 SEK3,00 SEK4,00 SEK5,00 SEK6,00 SEK7,00 SEK

Utrop 400 SEK

450 SEK2015-02-15 11:30
400 SEK2015-02-15 11:23
200 SEK Startpris

Stadsauktion 15 februari 2015,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.