Kanonauktioner
Mine sider
Oplysninger
(Navn, adresse, tele...)
(Bud, købt, solgt)
Fakturaer
Opret konto
Mine favoritter
Hjælp
Kanonauktioner 27 Juni 2020
12
Klockor/Ur
456
Se kataloget
15
53
89
Möbler
Speglar
12
Mattor
45
Konst
29
Silver
Guld
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
23
Porslin
30
Glas/kristall
Smycken
Bijouterier
29
Övrigt
12
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Nautica
Asiatiskt
Lergods
10
Stengods
Väskor
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
FLINTGODS
TRÄDGÅRD
MYNT/MEDALJER/SEDLAR
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Kamerautrustning
Firma Svenskt Tenn
12
Kina Porslin
Orientaliskt
Hi/Fi och stereo
LJUSSTAKAR/KANDELABER
CYKLAR
KINESISKT
GRAMMOFONER
NORDISKA KOMPANIET
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Katalognummer
Katalognummer
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
11.
KARTELLUR, FRANKRIKE OMKRING 1900, LOUIS XV-STIL, FÖRGYLLD BRONS, HÖ 45, BR 27
Hammerslag
1,00 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
800 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
Nuværende katalognummer
42.
BIBLIOTEKSUR, 1900-TAL, ELLIOTT, FODRAL I VALNÖT, HÖ 35, BR 20, DJ 14 CM
Hammerslag
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
300 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
Nuværende katalognummer
52.
DAMARMBANDSUR, OMEGA, 18 K GULD, ÄVEN ARMBANDET I 18 KARAT GULD, BOETTENS DIAM CA 21 MM, TOTALVIKT 27 GRAM
Hammerslag
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
6,800 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
Nuværende katalognummer
148.
URVERK FÖR GOLVUR, 1700-TAL, HÖ 40X29 CM
Hammerslag
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
100 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
Nuværende katalognummer
174.
VÄGGPENDYL, 1900-TAL, FÖRGYLLD, HÖ 64, BR 34 CM
Hammerslag
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
100 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
Nuværende katalognummer
261.
BORDSUR, 1900-TALETS BÖRJAN, LOUIS XVI-STIL, MARMOR OCH MÄSSING, HÖ 15, BR 14 CM
Hammerslag
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
750 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
Nuværende katalognummer
269.
VÄGGPENDYL, 1900-TAL, GUSTAVIANSK STIL, ROBERT ENGSTRÖM STOCKHOLM, FÖRGYLLD, HÖ 71 CM
Hammerslag
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
200 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
Nuværende katalognummer
318.
BULLE PATENT, BORDSUR, 1920-TAL, GLASKUPA MED SLIPAD DEKOR, HÖ MED SOCKEL 39 CM
Hammerslag
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
1,500 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
Nuværende katalognummer
320.
RESEUR, TIDIGT 1900-TAL, FÖRNICKLAD METALL OCH MÄSSING, HÖ MED HÄNKEL 18 CM
Hammerslag
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
150 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
Nuværende katalognummer
425.
ARMBANDSUR, 6 ST, OLIKA FABRIKAT, I PARTI
Hammerslag
16,00 SEK
17,00 SEK
300 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
Nuværende katalognummer
427.
URVERK 1700-TAL, MÄRKT J.P. NILSSON, DIAMETER URTAVLA 25 CM
Hammerslag
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
100 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
Nuværende katalognummer
456.
VÄGGUR, 1900-TALETS BÖRJAN, JUGEND, EK, 126X48 CM
Hammerslag
15,00 SEK
16,00 SEK
1,100 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
Læs mere
Jeg forstår