Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 29 augusti 2020
Klockor/Ur
536
Samtliga utrop
65
124
Möbler
Speglar
14
Mattor
58
Konst
16
Silver
Guld
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
Textil
40
Porslin
37
Glas/kristall
Smycken
27
Övrigt
Klockor/Ur
9
Skulpturer
10
Keramik
Nautica
Asiatiskt
Lergods
13
Stengods
Vapen
Afrikana
Väskor
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
FLINTGODS
JÄRNSMIDE
BESTICK
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
JAKT OCH FISKE
MYNT/MEDALJER/SEDLAR
21
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
DOCKOR
12
Kina Porslin
Orientaliskt
SYMASKINER
Hi/Fi och stereo
SAMEOBJEKT
BLANKVAPEN
LJUSSTAKAR/KANDELABER
CYKLAR
ACCESSOARER
Mattor
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
11.
AMERIKAUR, OMKRING 1900, MAHOGNY, 66X39 CM
10,00 SEK
11,00 SEK
100 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
195.
ARMBANDSUR 2 ST, DANIEL WELLINGTON, QUARTZVERK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
700 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
249.
VÄGGPENDYL, 1900-TAL, FÖRGYLLD, HÖ 42 CM
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
150 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
449.
OMEGA, FICKUR, 14 K GULD, 1900-TALETS BÖRJAN, INNERBOETT I METALL, BOETT NR 5596741, DIAM 50 MM
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
4,400 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK