Kanonauktioner
Mine sider
Oplysninger
(Navn, adresse, tele...)
(Bud, købt, solgt)
Fakturaer
Opret konto
Mine favoritter
Hjælp
Kanonauktioner 24 April 2021
Klockor/Ur
507
Se kataloget
45
100
Möbler
10
Speglar
22
Mattor
79
Konst
31
Silver
Guld
Nysilver
Koppar
9
Mässing/Metall
Textil
32
Porslin
37
Glas/kristall
9
Smycken
Bijouterier
35
Övrigt
Klockor/Ur
12
Skulpturer
Keramik
Nautica
Lergods
10
Stengods
Vapen
Väskor
LINNE
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
FLINTGODS
JÄRNSMIDE
9
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Firma Svenskt Tenn
Kina Porslin
SYMASKINER
SAMEOBJEKT
VINTAGE
LJUSSTAKAR/KANDELABER
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Katalognummer
Katalognummer
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
26.
VÄGGPENDYL, GUSTAVIANSK STIL, OMKRING 1900, FÖRGYLLD, HÖJD 71 CM
Hammerslag
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
650 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
Nuværende katalognummer
113.
FICKUR, OMEGA, SILVER, ARMBANDSUR, 7 ST, BLAND ANNAT CERTINA, KLOCKKEDJA MÄSSING, I PARTI
Hammerslag
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
650 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
Nuværende katalognummer
176.
FICKUR, 1900-TALETS BÖRJAN, ANTI MAGNETIQUE, VITMETALL, VITEMALJERAD URTAVLA MED ROMERSKA SIFFROR I GRÖN EMALJ, BAKSIDAN MED DEKOR AV RIDANDE MANSFIGUR I LANDSKAP, DIAM 5,5 CM
Hammerslag
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
450 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
Nuværende katalognummer
206.
FICKUR, ENGLAND, 1700-TAL, SILVER, DIAM 5,5 CM, TOTALVIKT 131 GR
Hammerslag
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
750 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
Nuværende katalognummer
214.
ARMBANDSUR, 14 K GULD, ALPINA, 1950/60-TAL, BOETTENS MÅTT 27 X 26 MM
Hammerslag
20,00 SEK
21,00 SEK
1,300 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
Nuværende katalognummer
223.
GOLVUR, TIDIGT 1800-TAL, MED SENARE BEMÅLNING, MÄRKT MED ÅRTALET 1732, HÖ 218 CM
Hammerslag
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
450 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
Nuværende katalognummer
508.
LODUR, 1900-TALETS BÖRJAN, VALNÖT, HÖJD 110, BREDD 37 CM
Hammerslag
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
1,200 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
Læs mere
Jeg forstår