Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Augusti auktion
Glas & kristall
231
Samtliga utrop
28
Böcker, skivor
Cyklar & fordon
Sport, fritid, fiske mm
Glas & kristall
Guld, silver & smycken
Heminredning
Hemelektronik & tekniska prylar
Klockor, urverk
9
Konst, design & tavlor
Barnprylar, spel, leksaker & dockor
26
Mattor
84
Möbler
19
Smide & slöjd
Speglar
Textiler, kläder & väskor
Bygg, verktyg & maskiner
Nysilver, tenn, koppar & mässing
18
Retro & vintage
Samlarsaker
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
41.
Glasvas - Orrefors
42.
Vas samt skål - Orrefors
47.
Glasskålar 4 st
60.
Kristallskål på fot
102.
Fat samt skål på fot, Glas, Ann Wolff, Jan-Erik Ritzman och Sven-Åke Carlsson, Transjö, signerad WRC, 1900-talets andra hälft.
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
225 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
115.
Glasfrukter 4 st
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
200 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
205.
Kristallskålar - Orrefors 3 st - Signerade
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
100 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK