Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Oktober auktion
27
Konst, design & tavlor
357
Samtliga utrop
42
Böcker, skivor
Blandade bruksföremål
Sport, fritid, fiske mm
27
Glas & kristall
Guld, silver & smycken
9
Hemelektronik & tekniska prylar
Klockor, urverk
27
Konst, design & tavlor
Barnprylar, spel, leksaker & dockor
17
Mattor
Musikinstrument
69
Möbler
29
Smide & slöjd
9
Jakt, vapen, militärt
11
Speglar
Textiler, kläder & väskor
28
Bygg, verktyg & maskiner
Äldre föremål
14
Nysilver, tenn, koppar & mässing
17
Retro & vintage
14
Samlarsaker
Avveckling/butik/industri/restaurang
Trädgård
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
23.
Henry Gustafsson, Skulptur, "Lyftet", sten och tenn
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
450 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
40.
Staffliet i trä och mässing
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
225 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
44.
Glasskulptur i form av drake
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
1,900 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
92.
Olja på duk,förgylld ram och belysning - Signerad
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
100 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
100.
Olja på pannå - Signerad - Willy Lindeberg
101.
Olja på duk - Signerad
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
100 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
102.
Olja på duk - Träram med belysning
21,00 SEK
22,00 SEK
100 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
103.
Olja på duk, Signerad A Meuller
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
125 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
104.
Reproduktion på pannå - Signerad - R.Conya
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
125 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
123.
Retro Keramik tavla - MARI SIMMULSON, Upsala Ekeby
27,00 SEK
28,00 SEK
275 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
148.
Sven Olof Ehrén - Färglitografi signerad,numrerad 17/360 samt daterad 71
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
100 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
149.
Mats Aronsson, Litografi 6/50 ''Torgdag'' Signerad och daterad 83.
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
350 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
150.
Reinhold Ljunggren. Litografi, numrerad 131/360, signerad R Ljunggren
187.
Väggrelief - Upsala Ekeby
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
325 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
210.
Brons figur på marmorfot
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
1,900 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
226.
Glastavla med innerbelysning - Signerad Moré 54
227.
Litografi 4/15, Clown motiv, Signerad Raul 53
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
100 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
228.
Porträtt Gustav V, signerad av konungen -1948
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
100 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
250.
Väggrelief 2 st-Glaserad stengods
25,00 SEK
26,00 SEK
125 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
252.
Skulptur, Märkt Kandy - Konstmassa
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
100 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
265.
ROBERT THEGERSTRÖM. Olja på pannå-Signerad
269.
Olja på duk, Förgylldram med belysning, Signerad - FOLKE WILHELMSSON-BERG
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
400 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
271.
Tommy Tc Carlsson - Inglasade affischer 2 st - 1992 och 1994
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
150 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
272.
Nils G. Stenqvist, Litografi 48/260
281.
Olja på duk - Signerad J.Schott 54
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
425 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
296.
Inglasad tavla- tryck - Cirkel Kaffe
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
650 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
314.
Olja på pannå - Signerad