Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 20 November 2021
Klockor/Ur
407
Samtliga utrop
21
34
82
Möbler
Speglar
27
Mattor
86
Konst
Silver
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
Textil
12
Porslin
24
Glas/kristall
26
Övrigt
Klockor/Ur
14
Skulpturer
Keramik
Nautica
Asiatiskt
Lergods
Stengods
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
LEKSAKER/SPEL
MATSERVIS
FLINTGODS
TRÄDGÅRD
Kina Porslin
BLANKVAPEN
10
LJUSSTAKAR/KANDELABER
KINESISKT
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
17.
HERRARMBANDSUR, GLYCINE, "AUTOMATIC MEETING-REMEMBER", 1970-TAL, STÅL, BOETTENS DIAMETER, 30 MM
1,00 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
450 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18.
HERRARMBANDSUR, QUICKSILVER, MÄRKT "SKULLY M050GL", BOETTENS MÅTT, 3.7X4 CM
19.
HERRARMBANDSUR, "FESTINA", CHRONOGRAPH, SAMT ARMBANDSUR, "SECTOR", ROSTFRITT STÅL, DIAM 4, RESP 4.1 CM
11,00 SEK
12,00 SEK
250 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
144.
VÄGGPENDYL, 1900-TAL, GUSTAVIANSK STIL, FÖRGYLLD, 53 X 31 CM
364.
GOLVUR, 1700-TAL, URTAVLA MÄRKT "ANDERS ADERHOLM HARBO 1781", FODRAL MED SENARE BEMÅLNING, HÖ 228 CM
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
350 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK