Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Januari Auktion
Nysilver, tenn, koppar & mässing
337
Samtliga utrop
48
17
Böcker, skivor
Cyklar & fordon
Blandade bruksföremål
24
Glas & kristall
20
Guld, silver & smycken
9
Heminredning
Hemelektronik & tekniska prylar
13
Klockor, urverk
10
Konst, design & tavlor
Barnprylar, spel, leksaker & dockor
Mattor
Musikinstrument
Mynt, medaljer & frimärken
50
Möbler
20
Smide & slöjd
9
Jakt, vapen, militärt
Speglar
Textiler, kläder & väskor
29
Bygg, verktyg & maskiner
Äldre föremål
Orientaliskt
19
Retro & vintage
23
Samlarsaker
Avveckling/butik/industri/restaurang
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
23.
13 delar med kopparföremål
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
125 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
29.
Båtfönster - mässing
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
250 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
50.
Kandelaber i tenn 95% - Stämplad
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
175 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
84.
Ett par ljusstakar, Malm
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
275 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
98.
Ljusstake, "Skyddsängel", Skultuna 1607 F11
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
200 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
108.
Ljusstakar, ett par, "G10", Skultuna, 1900-tal.
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
650 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
204.
Tennskål på fot i svenskt tenn, Knut Eriksson & Co, Eskilstuna - 1930 talet