Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Höst-auktion
Konst, design & tavlor
310
Samtliga utrop
19
10
Böcker, skivor
Cyklar & fordon
13
Blandade bruksföremål
Sport, fritid, fiske mm
51
Glas & kristall
Guld, silver & smycken
Heminredning
Hemelektronik & tekniska prylar
18
Klockor, urverk
Konst, design & tavlor
Barnprylar, spel, leksaker & dockor
10
Mattor
Musikinstrument
Mynt, medaljer & frimärken
43
Möbler
59
Smide & slöjd
Jakt, vapen, militärt
Speglar
Textiler, kläder & väskor
Bygg, verktyg & maskiner
20
Äldre föremål
10
Nysilver, tenn, koppar & mässing
13
Retro & vintage
Samlarsaker
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
7.
John Bauer, 2 st tryck
36.
Väino Oskar Juntura, olja på duk, signerad
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
325 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
46.
16,00 SEK
17,00 SEK
225 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
78.
Irene Jarz, färgetsning, ''I gränden'', signerad
85.
Edgar Degas, Reproduktion, Inglasad
217.
Angelo Von Fürsten, olja på duk, signerad
18,00 SEK
19,00 SEK
250 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
265.
Tavla, Asiatiskt motiv, signerad
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
32,00 SEK
100 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
293.
Akvarell, Signerad, Kina.