Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Mälardalens Nät 221208
111
Möbler & speglar
810
Samtliga utrop
111
Möbler & speglar
122
Övrigt
138
Glas, keramik, porslin
60
Mattor, textil, klädesplagg
12
Guld, silver, smycken
Orientaliskt
109
65
Konst, tavlor
Verktyg, maskiner, bygg
Trädgård, cyklar
32
Vinyl, instrument, CD, DVD
45
Teknik, leksaker
15
Brons, koppar, mässing, tenn
17
Böcker, tidskrifter
Frimärken, vykort, mynt, medaljer
17
Klockor, kameror
Nysilver
39
Husgeråd
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
10.
Bokhylla, med skåp, 1900-talets mitt
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
450 SEK
1,00 SEK
2,00 SEK
11.
Väggspegel i ram med dekor av figurkompositioner, monogramsignerad BHM
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
350 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
21.
1 par Bauhausstolar, 1900-talets andra hälft
20,00 SEK
21,00 SEK
950 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
25.
Skrivbord, med bokhylla på framsidan, 1900-tal
33.
Skänk, 1800-tal, furu
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
550 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
36.
Soffa, Howard-stil, 2000-tal
23,00 SEK
24,00 SEK
1,100 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
38.
Lampbord, Jugend
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
850 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
47.
Skrivbord, "Voula/Paletti" Olavi Hänninen, Nupponen, Finland
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
2,000 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
53.
Fåtölj, 1900-tal
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
32,00 SEK
33,00 SEK
800 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
58.
Sidobord med lådor och hylla, 1900-talets första hälft
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
300 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
66.
Bänk, troligen Sydamerika, 1900-tal
79.
Piedestal, metall, 3 hyllplan, 1900-tal, Italien
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
550 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
88.
Fåtölj, "union jack", läder/tyg, 2000-tal
10,00 SEK
11,00 SEK
2,200 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
91.
Byrå, 18/1900-tal, 4 lådor, furu
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
600 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
94.
Linneskåp, Erik Mattsson, Möbelbolaget Tranås, 1940-tal
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
8,800 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
97.
Väggspegel, 1900-tal
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
500 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
126.
2+2 st stolar, teak, samma tyg på dynor
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
800 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
130.
Matsalsbord med 3 iläggsskivor, Gustaviansk stil 1900-tal
145.
Pall "Visingsö" design Carl Malmsten
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
32,00 SEK
2,900 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
159.
Papperskorg, Birillo, röd plast
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
200 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
166.
Parti udda hylldelar, string & stringtyp
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
650 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
173.
Skärmvägg, rotting, omarbete?
183.
Barspegel "JOB Cigarettes", Alfons Mucha
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
250 SEK
1,00 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
192.
Skänk med uppsats, 1900-talets mitt
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
200 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
193.
Sängbord, 1900-talets senare del
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
300 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
194.
Lampbord, Gustaviansk stil, 1900-tal
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
200 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
195.
Soffbord på hjultrissor, hopfällbart, 1900-tal
11,00 SEK
12,00 SEK
250 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
196.
Kastlåda, 1900-tal
213.
Stol, allmoge, 1800-tal
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
200 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
214.
Väggspegel, furu
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
300 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
215.
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
750 SEK
1,00 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
217.
Överdel till allmogeskåp, renoveringsbehov
218.
1 par karmstolar, Carl Malmsten, 1900-tal
20,00 SEK
21,00 SEK
450 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
219.
Fåtölj, 1980-tal
258.
Byrå, 3 lådor, 1800-tal
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
350 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
259.
4 st pinnstolar, 1900-tal, vitmålade
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
500 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
260.
Skåp på ben, rustikt
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
500 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
261.
Klaffbord, IKEA, bambu, 2000-tal
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
200 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
272.
4 st stolar, IKEA "Tobias", stål/plast
273.
Stol, med förvaring, vitmålad
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
200 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
277.
1 par pinnstolar, 1900-tal, rödbetsade
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
550 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
312.
Herrbetjänt samt 2 st avlastningsmöbler, 2000-tal
9,00 SEK
10,00 SEK
200 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
326.
Soffa, 1900-talets slut, bambu
11,00 SEK
12,00 SEK
700 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
328.
Sybord på hjultrissor, 1950/60-tal
16,00 SEK
17,00 SEK
200 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
341.
Stol, 1900-talets andra hälft
348.
4 st. stolar Nesto, Nässjö stolfabrik A/B, 1900-talets andra hälft
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
300 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
349.
1 par stolar, 1940/50-tal
350.
Pelarbord, 1900-talets andra hälft