Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Augusti-auktion
Speglar
400
Samtliga utrop
33
17
Böcker, skivor
Cyklar & fordon
Blandade bruksföremål
Sport, fritid, fiske mm
16
Glas & kristall
Guld, silver & smycken
Heminredning
Hemelektronik & tekniska prylar
14
Klockor, urverk
11
Konst, design & tavlor
Barnprylar, spel, leksaker & dockor
Mattor
Musikinstrument
72
Möbler
80
12
Smide & slöjd
Speglar
12
Textiler, kläder & väskor
20
Bygg, verktyg & maskiner
Äldre föremål
12
Nysilver, tenn, koppar & mässing
27
Retro & vintage
20
Samlarsaker
Avveckling/butik/industri/restaurang
Trädgård
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
5.
Spegel med träram, 1980-talet.
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
100 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
6.
Spegel med träram.
105.
Lampetter ett par,Tenn, Rich Ringström Ciselör & Smide Helsingborg Handarbete E8.
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
500 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
166.
Rund spegel i trä med hylla, 1900-tal.
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
600 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK