Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
November Auktion
Klockor, urverk
476
Samtliga utrop
25
10
Böcker, skivor
Cyklar & fordon
26
Blandade bruksföremål
63
Glas & kristall
15
Guld, silver & smycken
9
Heminredning
Hemelektronik & tekniska prylar
Klockor, urverk
21
Konst, design & tavlor
Barnprylar, spel, leksaker & dockor
12
Mattor
Musikinstrument
51
Möbler
84
Smide & slöjd
Jakt, vapen, militärt
Speglar
11
Textiler, kläder & väskor
45
Bygg, verktyg & maskiner
10
Äldre föremål
21
Nysilver, tenn, koppar & mässing
18
Retro & vintage
18
Samlarsaker
Avveckling/butik/industri/restaurang
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
18.
Väggklocka, Westerstrand Töreboda.
76.
Golvur med intarsia i björk, 1900-tal.
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
100 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
153.
Golvur med mässings vikter och pendel, Tempus Fugit.
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
100 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
320.
Bordsur med glaskupa, Tyskland
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
200 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
360.
Moraklocka med handmålade motiv, Uret märkt och daterad 1802.
385.
Bordsur med glaskupa, Weimar
24,00 SEK
25,00 SEK
100 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
440.
Trärelief, Signerad Bo Axelsson.