Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Januari-Auktion
Heminredning
402
Samtliga utrop
42
10
Böcker, skivor
Cyklar & fordon
Blandade bruksföremål
Sport, fritid, fiske mm
33
Glas & kristall
18
Guld, silver & smycken
Heminredning
Hemelektronik & tekniska prylar
Klockor, urverk
50
Konst, design & tavlor
Mattor
Musikinstrument
59
Möbler
50
10
Smide & slöjd
11
Jakt, vapen, militärt
Speglar
Textiler, kläder & väskor
18
Bygg, verktyg & maskiner
15
Nysilver, tenn, koppar & mässing
20
Retro & vintage
19
Samlarsaker
Avveckling/butik/industri/restaurang
Trädgård
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
45.
Kornischer 2st, Rokokostil, 1900-tal
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
100 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
51.
Kornisch i teak med slipat spegel, Utdragbar 1930-40tal.
60.
Kornischer i teak med delar 2st.
65.
Kornisch i trä, antikgrå, 1900-talets första hälft.
148.
Gunnar Nylund, Ytterfoder, 3st, Rörstrand
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
250 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK