Järnforsens Auktionshall
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Webauktion Nr: 307
10
Konst & Grafik
400
Samtliga utrop
Bil o Traktordelar
32
Båtmotorer /Delar, mm
Böcker o tidningar
10
Klockor & ur
Datautr
114
Div /Övrigt
Dukar /Gardiner / lakan mm
Fiskeutr mm
Fotogenlampor/ Delar mm
Frimärken & Vykort
Gabriel keramik/ mm
40
67
Keramik & Porslin
10
Konst & Grafik
Koppar,tenn /nysilver/ mässing
Kopparamstavla
15
leksaker & Samlarsaker
12
leksaker
12
Lp /singelskivor o 78 varvare
Maskiner & Verktyg
Mattor & Textil
Musikinstrument
18
Mynt o Medaljer
Möbler mm
Orrefors
Plåtburkar & Porslinsburkar
Retro
Speglar
13
Tavlor & Ramar
Vapen & Militära
Äldre radio & telefoni
Kortaste tid kvar
118836.
Tavla Olja På duk England
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
90 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
118840.
Tavla Olja på duk Signerad
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
20 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
118833.
Herman Andersson Olja Panå Signerad HA
17,00 SEK
18,00 SEK
60 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
118842.
Tavla tryck
118852.
2 Tavlor Tryck
118855.
Tavla Tryck
118859.
2 Tavlor olja panå
118876.
2 Tavlor Olja G skogsmark
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
20 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
118885.
Tavla Inglasad
118886.
Inglasat Gammalt Tryck
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
20 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK