Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Auktionstid 05/04-14/04 2024
10
Konst
58
Samtliga utrop
Belysning & Ljus
Fritid & Trädgård
Glas & Kristall
Hem & Hushåll
Kläder & Accessoarer
Keramik & Porslin
10
Konst
Mattor & Textil
Metall, Koppar & Tenn
10
Silver, Guld & Smycken
Verktyg & Bygg
Övrigt
Kortaste tid kvar
177431.
Reproduktion Anders Zorn "Midnatt", olja på duk, mått 118x85 cm
24 00 SEK
25 00 SEK
26 00 SEK
150 SEK
21 00 SEK
22 00 SEK
23 00 SEK
24 00 SEK
25 00 SEK
177444.
Olja på duk signerad Elsa Bengtsson, motiv horisont, mått 68x59 cm
177446.
Akvarell signerad Anita M, blomstermotiv, mått 43x41 cm
27 00 SEK
28 00 SEK
29 00 SEK
30 00 SEK
110 SEK
21 00 SEK
22 00 SEK
23 00 SEK
24 00 SEK
177448.
Tavlor 4 st, tryck bla engelskt jaktmotiv och Trandans, största mått 47x40 cm
24 00 SEK
25 00 SEK
26 00 SEK
27 00 SEK
50 SEK
15 00 SEK
16 00 SEK
17 00 SEK
177459.
Majvi Walfridson Dunker "Över land & hav" akvarell mått 50 x 39 cm
17 00 SEK
18 00 SEK
60 SEK
21 00 SEK
22 00 SEK
23 00 SEK
24 00 SEK
177460.
Bertil Landelius olja på pannå, Berg vid sjö, mått 53 x 29 cm
177461.
Hans Ripa olja på pannå, "Blomsterstilleben" mått 56 x 65 cm
2 00 SEK
3 00 SEK
4 00 SEK
5 00 SEK
375 SEK
4 00 SEK
5 00 SEK
6 00 SEK
7 00 SEK
177462.
Hans Ripa olja på duk, Blomsterstilleben mått 43 x 51 cm
2 00 SEK
3 00 SEK
4 00 SEK
5 00 SEK
6 00 SEK
375 SEK
6 00 SEK
7 00 SEK
177466.
Byrå på ben, brunbetsad rokokostil höjd 68 cm
26 00 SEK
27 00 SEK
28 00 SEK
190 SEK
3 00 SEK
4 00 SEK
5 00 SEK
6 00 SEK
177474.
Tavlor 5 st bl.a Ove Zerge litografi största mått 65 x 57 cm
28 00 SEK
29 00 SEK
30 00 SEK
31 00 SEK
120 SEK
18 00 SEK
19 00 SEK
20 00 SEK
21 00 SEK
22 00 SEK
23 00 SEK