Krone Auktioner ApS
Mine sider
Oplysninger
(Navn, adresse, tele...)
(Bud, købt, solgt)
Fakturaer
Opret konto
Mine favoritter
Hjælp
nr 16 Varebils auktion: Østergade 65 9560 Hadsund. Auktion begynder at lukke mandag d 6/7 kl 20:30 Udlevering 7-8/7 kl 10-18. Eftersyn Lørdag d 4/7 kl 10-16
Se kataloget
Se kataloget
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Mindst tid tilbage
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
2.
Renault Trafic 2,0 DCI 115 årg 2009 m/plader DW14417. træk 2000kg, AC, fartpilot, 6 gear, tagbøjler, oliefyr. km 212720. starter og kører. fremstår m/div ridser og skrammer.
Hammerslag
13 00 DK
14 00 DK
15 00 DK
16 00 DK
17 00 DK
9 100 DK
27 00 DK
28 00 DK
29 00 DK
Nuværende katalognummer
4.
Ford Transit 2,2 TDCI 125hk 280s van årg 2013, sidst reg nr DF90149, oliefyr, træk 2000kg, 6 gear, km 311400, Starter og kører, larmer fra udrykkerleje (kobling) fremstår m/ div ridser og skrammer.
Hammerslag
27 00 DK
28 00 DK
29 00 DK
5 100 DK
3 00 DK
4 00 DK
5 00 DK
6 00 DK
7 00 DK
Nuværende katalognummer
1.
Mercedes Vito 109CDI årg 2007 m/plader VP89090, træk 2000kg, 6 gear. starter og kører, fremstår m/div ridser og skrammer, revne i forrude, liste til skydedør ligge bag i.
Hammerslag
25 00 DK
26 00 DK
27 00 DK
28 00 DK
6 300 DK
9 00 DK
10 00 DK
11 00 DK
12 00 DK
13 00 DK
Nuværende katalognummer
5.
VW Transporter T5 2,5 TDI årg 2010. m/træk 2200kg, 4 tagbøjler og 6 gear. sidste reg nr XP90190. km 243800. Starter og kører, fremstår m/div brugsspor ridser og skrammer m.m. bremser skurer.
Hammerslag
17 00 DK
18 00 DK
19 00 DK
20 00 DK
9 400 DK
12 00 DK
13 00 DK
14 00 DK
15 00 DK
16 00 DK
Nuværende katalognummer
6.
VW Transporter T5 2,5 TDI årg 2004. m/træk 2175kg, AC, fartpilot, dobbelt sidedøre, tagbøjler og 6 gear. sidste reg nr BZ13468. km 228500. Starter og kører, fremstår m/div brugsspor ridser og skrammer m.m. revnet forrude.
Hammerslag
5 00 DK
6 00 DK
7 00 DK
8 00 DK
6 100 DK
13 00 DK
14 00 DK
15 00 DK
Nuværende katalognummer
7.
Toyota Avensis Verso 2,0 Diesel Sportsvan årg 2002, sidste reg nr SB94862, m/træk 1500kg, dellæder, armlæn km 341280, starter og kører. fremstår m/div ridser og skrammer. MOMSFRI.
Hammerslag
2 00 DK
3 00 DK
4 00 DK
5 00 DK
2 300 DK
4 00 DK
5 00 DK
6 00 DK
7 00 DK
8 00 DK
Nuværende katalognummer
3.
Renault Master T35 L3 2,3 DCI 120 årg 2013, mandskabsbil m/knæklad, ramper og plader AD65535, træk 2500kg, 7 pers, AC, fartpilot, regnesensor, håndfri, 6 gear, blitz blink for og bag, arbejdslamper, alu lad og ramper, værktøjskasser i begge sider. fremstår m/bøjet kofanger, revnet lygteglas, dørhængsel eller stop larmer i føredør + div ridser og skrammer.
Nuværende katalognummer
8.
VW Transporter T5 motorhjelm, 2 stk for skærme og 1 panel, ubrugt. fremstår m/lidt skrammer. MOMSFRI.
Hammerslag
10 00 DK
11 00 DK
12 00 DK
13 00 DK
550 DK
13 00 DK
14 00 DK
15 00 DK
Læs mere
Jeg forstår