2014-01-12 Stadsauktion
1232
Samtliga utrop
20
69
12
247
90
37
33
164
9
89
185
23
36
Partier
126
82
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
52.
Sabel, Sverige, m/1893
11 00 SEK
12 00 SEK
13 00 SEK
14 00 SEK
15 00 SEK
1 500 SEK
23 00 SEK
24 00 SEK
25 00 SEK
242.
Bajonett, 1900-talets första hälft
3 00 SEK
4 00 SEK
250 SEK
19 00 SEK
20 00 SEK
21 00 SEK
22 00 SEK
23 00 SEK
533.
Parti 4 delar, 1800-tal
26 00 SEK
27 00 SEK
28 00 SEK
750 SEK
23 00 SEK
24 00 SEK
25 00 SEK
26 00 SEK
27 00 SEK
971.
Dekorationsgevär, 1900-tal
4 00 SEK
5 00 SEK
6 00 SEK
7 00 SEK
8 00 SEK
650 SEK
27 00 SEK
28 00 SEK
29 00 SEK
30 00 SEK
31 00 SEK