Mine favoritter
Hjælp
2014-01-12 Stadsauktion
9
1232
Se kataloget
20
69
12
247
90
37
33
164
9
89
185
23
36
Partier
126
82
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Katalognummer
Katalognummer
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
28.
Flickdocka, Armand Marseille, 1900-talets första hälft
Hammerslag
6 00 SEK
7 00 SEK
8 00 SEK
9 00 SEK
10 00 SEK
425 SEK
9 00 SEK
10 00 SEK
11 00 SEK
Nuværende katalognummer
96.
Mekanisk leksak, Schuco, Tyskland
Hammerslag
2 00 SEK
3 00 SEK
4 00 SEK
1 000 SEK
25 00 SEK
26 00 SEK
27 00 SEK
28 00 SEK
29 00 SEK
30 00 SEK
Nuværende katalognummer
97.
Hammerslag
16 00 SEK
17 00 SEK
18 00 SEK
475 SEK
12 00 SEK
13 00 SEK
14 00 SEK
Nuværende katalognummer
98.
Mekanisk leksak, Arnold, "Jimmy"
Hammerslag
21 00 SEK
22 00 SEK
300 SEK
22 00 SEK
23 00 SEK
24 00 SEK
Nuværende katalognummer
273.
Mekanisk leksak, Tyskland, omkring 1900-talets mitt
Hammerslag
21 00 SEK
22 00 SEK
23 00 SEK
24 00 SEK
450 SEK
14 00 SEK
15 00 SEK
Nuværende katalognummer
661.
Tågset, Märklin HO
Hammerslag
24 00 SEK
25 00 SEK
800 SEK
19 00 SEK
20 00 SEK
21 00 SEK
22 00 SEK
Nuværende katalognummer
757.
Docka, Armand Marseille, 1900-talets första hälft
Hammerslag
3 00 SEK
4 00 SEK
5 00 SEK
450 SEK
20 00 SEK
21 00 SEK
22 00 SEK
Nuværende katalognummer
839.
Leksaker 6st, mestadels 1950/60-tal
Hammerslag
17 00 SEK
18 00 SEK
3 400 SEK
2 00 SEK
3 00 SEK
4 00 SEK
5 00 SEK
Nuværende katalognummer
1135.
Modellbilar 8st
Hammerslag
24 00 SEK
25 00 SEK
26 00 SEK
27 00 SEK
28 00 SEK
600 SEK
4 00 SEK
5 00 SEK
6 00 SEK
7 00 SEK
8 00 SEK
Læs mere
Jeg forstår