2015-08-02 Månadsauktion
1388
Samtliga utrop
67
85
9
180
85
116
46
98
9
128
218
29
Partier
136
54
115
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
31.
Slaglåspistol, Sverige, m/1850
6 00 SEK
7 00 SEK
8 00 SEK
2 200 SEK
19 00 SEK
20 00 SEK
21 00 SEK
22 00 SEK
46.
Slaglåsgevär, 1800-tal
19 00 SEK
20 00 SEK
21 00 SEK
22 00 SEK
23 00 SEK
2 000 SEK
2 00 SEK
3 00 SEK
47.
Slaglåsgevär, 1800-tal
19 00 SEK
20 00 SEK
21 00 SEK
1 900 SEK
9 00 SEK
10 00 SEK
11 00 SEK
12 00 SEK
13 00 SEK
14 00 SEK
155.
Värja, 1800-tal
23 00 SEK
24 00 SEK
25 00 SEK
26 00 SEK
27 00 SEK
28 00 SEK
650 SEK
5 00 SEK
6 00 SEK
7 00 SEK
8 00 SEK
188.
Dykarkniv, Siebe & Gorman, 1900-talets första hälft
8 00 SEK
9 00 SEK
10 00 SEK
11 00 SEK
12 00 SEK
950 SEK
26 00 SEK
27 00 SEK
28 00 SEK
29 00 SEK
30 00 SEK
31 00 SEK
1233.
Militärjacka, västar och byxa
13 00 SEK
14 00 SEK
15 00 SEK
16 00 SEK
17 00 SEK
250 SEK
8 00 SEK
9 00 SEK
10 00 SEK
11 00 SEK
12 00 SEK
1234.
Sjömansuniform
10 00 SEK
11 00 SEK
400 SEK
25 00 SEK
26 00 SEK
27 00 SEK
28 00 SEK
29 00 SEK