Mine favoritter
Hjælp
2015-08-23 Månadsauktion
1628
Se kataloget
63
111
234
120
90
71
189
14
133
253
229
19
72
16
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Katalognummer
Katalognummer
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
21.
Wakizashi, Japan, 17/1800-tal
Hammerslag
17 00 SEK
18 00 SEK
4 400 SEK
11 00 SEK
12 00 SEK
13 00 SEK
Nuværende katalognummer
663.
Vas, Kina, Qing-dynastin, 1800-talets andra hälft
Hammerslag
4 00 SEK
5 00 SEK
6 00 SEK
7 00 SEK
8 00 SEK
9 00 SEK
4 000 SEK
18 00 SEK
19 00 SEK
20 00 SEK
21 00 SEK
Nuværende katalognummer
678.
Skulptur i soapstone, Kina, 1900-talets första hälft
Hammerslag
18 00 SEK
19 00 SEK
20 00 SEK
21 00 SEK
22 00 SEK
400 SEK
1 00 SEK
2 00 SEK
3 00 SEK
4 00 SEK
Nuværende katalognummer
1143.
Bålskålar 2st, Kina, 1900-tal
Hammerslag
14 00 SEK
15 00 SEK
100 SEK
5 00 SEK
6 00 SEK
7 00 SEK
8 00 SEK
Nuværende katalognummer
1370.
Skålar 4st, orientaliska, 1900-tal
Læs mere
Jeg forstår