Mine favoritter
Hjælp
2017-02-19 Månadsauktion
1436
Se kataloget
23
104
19
290
75
127
58
304
22
14
158
11
156
13
54
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Katalognummer
Katalognummer
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
6.
Flintlåspistol, troligen Turkiet, 1800-tal
Hammerslag
28 00 SEK
29 00 SEK
30 00 SEK
31 00 SEK
4 100 SEK
9 00 SEK
10 00 SEK
11 00 SEK
Nuværende katalognummer
18.
Slaglåspistol, daterad 1855
Hammerslag
12 00 SEK
13 00 SEK
14 00 SEK
15 00 SEK
16 00 SEK
4 600 SEK
12 00 SEK
13 00 SEK
Nuværende katalognummer
42.
Sabel, Sverige, m/1864
Hammerslag
20 00 SEK
21 00 SEK
1 800 SEK
18 00 SEK
19 00 SEK
20 00 SEK
Nuværende katalognummer
74.
Slaglåsgevär, daterat 1856
Hammerslag
5 00 SEK
6 00 SEK
7 00 SEK
8 00 SEK
2 100 SEK
15 00 SEK
16 00 SEK
17 00 SEK
Nuværende katalognummer
196.
Slaglåsgevär, 1800-tal
Hammerslag
12 00 SEK
13 00 SEK
14 00 SEK
15 00 SEK
2 500 SEK
8 00 SEK
9 00 SEK
10 00 SEK
Nuværende katalognummer
290.
Slaglåsgevär, 1800-tal
Hammerslag
13 00 SEK
14 00 SEK
15 00 SEK
16 00 SEK
17 00 SEK
18 00 SEK
6 000 SEK
16 00 SEK
17 00 SEK
18 00 SEK
19 00 SEK
20 00 SEK
21 00 SEK
Nuværende katalognummer
1206.
Bajonetter 2st
Hammerslag
4 00 SEK
5 00 SEK
6 00 SEK
7 00 SEK
500 SEK
21 00 SEK
22 00 SEK
Læs mere
Jeg forstår