2017-03-12 Månadsauktion
1688
Samtliga utrop
35
118
13
385
125
188
75
175
13
29
206
217
13
84
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
27.
Katana, Japan, 1700-tal
7 00 SEK
8 00 SEK
9 00 SEK
10 00 SEK
2 400 SEK
20 00 SEK
21 00 SEK
22 00 SEK
23 00 SEK
147.
Polissabel, Göteborgs Polisdistrikt, 1900-talets början
1 00 SEK
2 00 SEK
3 00 SEK
650 SEK
7 00 SEK
8 00 SEK
9 00 SEK
10 00 SEK
11 00 SEK
312.
Kanoner ett par, Frankrike, första världskriget
6 00 SEK
7 00 SEK
8 00 SEK
9 00 SEK
10 00 SEK
2 200 SEK
4 00 SEK
5 00 SEK
6 00 SEK
7 00 SEK
1856.
Dekorationssvärd, 1900-talets andra hälft
9 00 SEK
10 00 SEK
11 00 SEK
250 SEK
15 00 SEK
16 00 SEK
17 00 SEK
18 00 SEK
19 00 SEK
20 00 SEK