Göteborgs Auktionskammare
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Stadsauktion 12 april 19:00
Samtliga utrop
11
Konst
259
Samtliga utrop
259
Samtliga utrop
69
Möbler
32
18
31
Keramik och Porslin
Mattor och Textilier
11
Konst
12
Ur och Klockor
16
Guld, Silver samt metaller
Smycken
44
Övrigt
Musikinstrument
Hobby och fritid
Hemelektronik
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
4.
Skolaffisch, "Indier"
23 00 SEK
24 00 SEK
25 00 SEK
26 00 SEK
27 00 SEK
28 00 SEK
200 SEK
25 00 SEK
26 00 SEK
27 00 SEK
28 00 SEK
19.
Skolplanch, "Indianer"
17 00 SEK
18 00 SEK
19 00 SEK
20 00 SEK
21 00 SEK
125 SEK
14 00 SEK
15 00 SEK
16 00 SEK
50.
Olja på duk, okänd konstnär
97.
Skolplansch
21 00 SEK
22 00 SEK
23 00 SEK
24 00 SEK
25 00 SEK
250 SEK
3 00 SEK
4 00 SEK
132.
Litografi, Lennart Landqvist.
14 00 SEK
15 00 SEK
16 00 SEK
17 00 SEK
18 00 SEK
50 SEK
1 00 SEK
2 00 SEK
3 00 SEK
4 00 SEK
138.
Affisch, Matisse
5 00 SEK
6 00 SEK
7 00 SEK
8 00 SEK
9 00 SEK
500 SEK
18 00 SEK
19 00 SEK
20 00 SEK
154.
Gamla koppartryck
9 00 SEK
10 00 SEK
11 00 SEK
600 SEK
23 00 SEK
24 00 SEK
25 00 SEK
170.
Olja på duk, Kurt Heinonen
3 00 SEK
4 00 SEK
5 00 SEK
6 00 SEK
250 SEK
25 00 SEK
26 00 SEK
27 00 SEK
28 00 SEK
29 00 SEK
30 00 SEK
175.
Gamla ramar
176.
Akvarell, Folke Andersson
10 00 SEK
11 00 SEK
600 SEK
24 00 SEK
25 00 SEK
26 00 SEK
27 00 SEK
28 00 SEK
195.
Olja på duk, Folke Persson