Göteborgs Auktionskammare
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Stadsauktion 17 September 19:00
Samtliga utrop
Smycken
325
Samtliga utrop
320
Samtliga utrop
89
Möbler
39
21
31
Keramik och Porslin
11
Mattor och Textilier
28
Konst
11
Ur och Klockor
24
Guld, Silver samt metaller
Smycken
51
Övrigt
Musikinstrument
Hobby och fritid
Hemelektronik
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
8.
Hängsmycken, Erik Höglund
23 00 SEK
24 00 SEK
25 00 SEK
350 SEK
10 00 SEK
11 00 SEK
12 00 SEK
13 00 SEK
14 00 SEK
122.
Parti bijouterier
16 00 SEK
17 00 SEK
18 00 SEK
300 SEK
6 00 SEK
7 00 SEK
8 00 SEK
125.
Kors, Norge 1800-tal
26 00 SEK
27 00 SEK
28 00 SEK
29 00 SEK
300 SEK
20 00 SEK
21 00 SEK
22 00 SEK
23 00 SEK
24 00 SEK
25 00 SEK
126.
Smyckesset, silver, Stigbert
25 00 SEK
26 00 SEK
27 00 SEK
1 400 SEK
26 00 SEK
27 00 SEK
28 00 SEK
29 00 SEK
30 00 SEK
31 00 SEK
167.
Smyckesset, Skarabé, 1800-talets slut
14 00 SEK
15 00 SEK
16 00 SEK
17 00 SEK
3 000 SEK
10 00 SEK
11 00 SEK
12 00 SEK
13 00 SEK
14 00 SEK
172.
Parti bijouterier
306.
Halssmycke silver
4 00 SEK
5 00 SEK
6 00 SEK
7 00 SEK
8 00 SEK
500 SEK
5 00 SEK
6 00 SEK
7 00 SEK
8 00 SEK
9 00 SEK
10 00 SEK