Järnforsens Auktionshall
Mine sider
Oplysninger
(Navn, adresse, tele...)
(Bud, købt, solgt)
Fakturaer
Opret konto
Mine favoritter
Hjælp
Webauktion Nr: 306
12
Konst & Grafik
410
Se kataloget
Bilar o släpvagnar
Bil o Traktordelar
19
Böcker o tidningar
Cyklar, o Cykeldelar
Klockor & ur
Datautr
136
Div /Övrigt
Dukar /Gardiner / lakan mm
Elektronik/tv radio,data
Fiskeutr mm
Fotogenlampor/ Delar mm
39
Gustavsberg, porslin o keramik
Kaffekvarnar/ mm
Kaffeserviser/ matserviser
Kamera o tillbehör mm
49
Keramik & Porslin
12
Konst & Grafik
Koppar,tenn /nysilver/ mässing
Kopparamstavla
Kosta boda
18
leksaker & Samlarsaker
leksaker
Leksaker äldre
Lp /singelskivor o 78 varvare
17
Maskiner & Verktyg
Motorsåg / Delar
11
Mynt o Medaljer
Möbler retro
Möbler mm
Orrefors
Smycken mm
Speglar
21
Tavlor & Ramar
Tomtar mm
Äldre radio & telefoni
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Varenr
Mindst tid tilbage
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Varenr
118435.
Tavla Olja på duk A Anselm
Hammerslag
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
20 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
Varenr
118439.
Tavla Olja på duk Lund
Varenr
118441.
3 Tavlor Tryck mm
Varenr
118443.
Tavla Olja panå Karl Wittgren
Hammerslag
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
40 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
Varenr
118444.
Tavla Tryck/ Lito
Varenr
118471.
4 Mindre Tavlor
Varenr
118476.
Tavla Olja Pannå
Varenr
118482.
Tavla Olja pannå H Blomberg
Varenr
118708.
Tavla Olja Panå Signerad
Hammerslag
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
60 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
Varenr
118710.
Tavla Litografi Signerad numrerad 178/ 260
Varenr
118715.
Tavla
Hammerslag
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
20 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
Varenr
118743.
Tavla lito Numrerad 384/450
Læs mere
Jeg forstår