Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
27 Januari 2018
9
Speglar
437
Samtliga utrop
37
58
Möbler
9
Speglar
Mattor
29
Konst
Silver
Nysilver
Koppar
32
Mässing/Metall
Textil
32
Porslin
40
Glas/kristall
Bijouterier
52
Övrigt
10
Klockor/Ur
Skulpturer
13
Keramik
14
Asiatiskt
Stengods
11
Asiatiskt porslin
Vapen
Afrikana
Reklamskylt
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
Mattor
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
1.
CLAËS GIERTTA spegel mässing signerad höjd 168 bredd 64 cm
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
5,700 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
2.
CLAËS GIERTTA spegel mässing signerad höjd 64 cm bredd 62 cm
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
8,600 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
3.
CLAËS GIERTTA spegel mässing signerad höjd 77 bredd 66 cm
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
9,600 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
4.
CLAËS GIERTTA spegel mässing signerad höjd 76 bredd 67 cm
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
9,600 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
174.
GULDSPEGEL NYROKOKO 1800-tal hö 210 br 78 cm
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
2,200 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
208.
SPEGEL ROKOKOSTIL 1900TAL 51X61 CM
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
150 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
251.
GULDSPEGEL Rokokostil 1900-tal 84x 58cm
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
400 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
446.
Guldspegel Rokokostil 1900-talets mitt 89x36 cm
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
250 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
449.
Guldspegel Rokokostil 1900-tal 98x58 cm
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
200 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK