Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
27 Januari 2018
Väskor
437
Samtliga utrop
37
58
Möbler
9
Speglar
Mattor
29
Konst
Silver
Nysilver
Koppar
32
Mässing/Metall
Textil
32
Porslin
40
Glas/kristall
Bijouterier
52
Övrigt
10
Klockor/Ur
Skulpturer
13
Keramik
14
Asiatiskt
Stengods
11
Asiatiskt porslin
Vapen
Afrikana
Reklamskylt
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
Mattor
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
27.
KABINVÄSKA skyltmärkt Aktiebolag Tidan Unica Mariestad längd 55 höjd 45 cm
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
300 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
29.
SKINNPORTFÖLJ skyltmärkt HOMA
31.
DOKTORSVÄSKA SKINN m initialer C. J
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
100 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
195.
RESEKOFFERT SKINN tidigt 1900-tal br 60 höjd 40 dj 16 cm
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
150 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
196.
LÄDERVÄSKA 1900-talets mitt
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
200 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK