Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 18 Augusti
339
Samtliga utrop
33
58
Möbler
Speglar
Mattor
29
Konst
Silver
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
Textil
44
Porslin
33
Glas/kristall
Smycken
49
Övrigt
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Nautica
Lergods
Stengods
Vapen
Afrikana
Böcker/Tidsskrifter
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
MATSERVIS
13
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
Mattor
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
14.
BRÄNNVINSSKÅP TIDIGT 1800-TAL JÄMTLAND SENARE BEMÅLNING HÖ 52 BR 43 DJ 18 CM
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
300 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
49.
GUSTAVIANSKA STOLAR ETT PAR, ORIGINALMÅLADE, TIDIGT 1800-TAL
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
550 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
52.
BAKTRÅG ORIGINALMÅLAD M BOMÄRKE JÄMTLAND BR 71 DJ 34 HÖ 12 CM
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
350 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
101.
GOLVUR DATERAD ÅR 1800 HÖJD 219 CM
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
500 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
112.
TRÄKORG TIDIGT 1800-TAL ORIGINALMÅLAD HÄLSINGLAND HÖ 32, BR 32, DJ 25 CM
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
300 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK