Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
26 Januari 2019
11
585
Samtliga utrop
11
35
76
Möbler
10
Speglar
17
Mattor
101
Konst
10
Silver
Guld
18
Nysilver
Koppar
25
Mässing/Metall
Textil
44
Porslin
70
Glas/kristall
Bijouterier
37
Övrigt
Klockor/Ur
Skulpturer
13
Keramik
Nautica
Asiatiskt
Lergods
13
Stengods
Asiatiskt porslin
Böcker/Tidsskrifter
Teak
13
LEKSAKER/SPEL
TOBAKIANA
TECHNICA
FLINTGODS
JÄRNSMIDE
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
JAKT OCH FISKE
20
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Sport
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
15.
KAPPMÅTT 1800-TAL 19,5X19,5 HÖ 18 CM
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
250 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
63.
BONADSMÅLNING PÅ PAPPER UPPFODRAD PÅ VÄV INRAMADE RAMMÅTT 121X40 CM
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
1,400 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
64.
BONADSMÅLNING PÅ PAPPER UPPFORDRAD PÅ VÄV INRAMAD RAMMÅTT 121X40 CM
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
1,400 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
67.
HÄNGSKÅP FÖR HÖRN ALLMOGE 1800-TALETS FÖRSTA HÄLFT, HÖ 54, BR 41 CM
8,00 SEK
9,00 SEK
850 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
108.
BOCKBORD 1700-TAL, RENOVERAT, LÄ 177, DJ 84, HÖ 76 CM
110.
TOLV-SLÅ STOLAR (BRICKSTOLAR) 6 ST, 17/1800-TAL
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
900 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
166.
KISTA DATERAD ÅR 1856, SENARE BENSTÄLLNING BR 90, DJ 53, HÖJD MED BENSTÄLLNING 77 CM
369.
DALAHÄSTAR 3 ST, HÖJDER 20, 14 & 7 CM
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
400 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
423.
TRÄKORG ORIGINALMÅLAD TIDIGT 1800-TAL HÄLSINGLAND HÖ 32, BR 32, DJ 25 CM
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
550 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
504.
ALLMOGEDETALJ SKUREN I TRÄ, 17/1800-TAL, ENL UPPGIFT HALSLÅS TILL KREATUR, HÖ 16 BR 16 DJ 10 CM
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
100 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
505.
TRÄHÄSTAR TVÅ 2ST TIDIGT 1900-TAL, HÖ 21 RESP 13 CM
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
350 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK