Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
26 Januari 2019
10
Speglar
585
Samtliga utrop
11
35
76
Möbler
10
Speglar
17
Mattor
101
Konst
10
Silver
Guld
18
Nysilver
Koppar
25
Mässing/Metall
Textil
44
Porslin
70
Glas/kristall
Bijouterier
37
Övrigt
Klockor/Ur
Skulpturer
13
Keramik
Nautica
Asiatiskt
Lergods
13
Stengods
Asiatiskt porslin
Böcker/Tidsskrifter
Teak
13
LEKSAKER/SPEL
TOBAKIANA
TECHNICA
FLINTGODS
JÄRNSMIDE
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
JAKT OCH FISKE
20
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Sport
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
26.
SPEGEL BAROCKSTIL 1900-TAL, HÖ 90, BR 45 CM
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
550 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
83.
SPEGEL MED HYLLA OCH NYCKELHÄNGARE 18/1900-TAL, HÖ 47, BR 28 CM
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
250 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
268.
GULDSPEGEL 1800-TAL, HÖ 39, BR 27 CM
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
500 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
270.
SPEGEL BEMÅLAD 1800-TAL, HÖ 49, BR 39 CM
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
250 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
274.
GULDSPEGEL 1800-TAL HÖ 42 BR 37 CM
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
350 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
289.
SPEGEL KARL-JOHAN, 1800-TALETS FÖRSTA HÄLFT, HÖ 150 BR 72 CM
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
100 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
437.
GULDSPEGEL 1800-TAL, RAMMÅTT 42X35 CM
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
350 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
475.
SPEGEL EMPIRESTIL 1900-TAL HÖ 69, BR 29 CM
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
250 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
482.
SPEGEL BYGGD AV HÄSTLOKOR 1800-TAL, HÖ 60 BR 40 CM
561.
VÄGGSPEGEL OCH HANDSPEGEL I MÄSSING
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
200 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK