Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
23 Februari 2019
Klockor/Ur
462
Samtliga utrop
32
69
Möbler
Speglar
14
Mattor
73
Konst
9
Silver
13
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
Textil
38
Porslin
64
Glas/kristall
32
Övrigt
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Nautica
Lergods
13
Stengods
Asiatiskt porslin
Väskor
LINNE
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
FLINTGODS
JÄRNSMIDE
FRIMÄRKEN
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
9
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
12
Fashion/kläder
Kamerautrustning
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
4.
GOLVUR 1700-TALETS ANDRA HÄLFT, URTAVLAN SIGNERAD "A. FORSSMAN JÖNKÖPING" MÅLNING MED KINESERIER UTFÖRD 1800-TALETS ANDRA HÄLFT, HÖ 189 CM
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
1,700 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
68.
VÄGGUR 1800-TAL FÖRGYLLD METALL, URTAVLA MÄRKT "G. FABRE PARIS" (GEORGES FABRE 1844-1911), URVERKET TILLVERKAT AV SAMUEL MARTI, HÖ 57, BR 27 CM
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
1,500 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
99.
GULDPENDYL 1930-TAL, HÖ 52, BR 33 CM
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
200 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
163.
HERMLE BORDSUR TYSKLAND 1900-TALETS MITT, BR 41, HÖ 19 CM
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
450 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
220.
BORDSUR 1800-TALETS SLUT HÖJD 28,5 CM BREDD 17CM
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
150 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
409.
GOLVUR ROKOKO, TIDIGT 1800-TAL, SENARE BEMÅLNING UTFÖRD TIDIGT 1900-TAL, HÖ 213 CM
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
800 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
441.
CRONOMETER ARMBANDSUR SKANTIC AUTOMATIC 25 JEWELS
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
800 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK