Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
23 Februari 2019
Koppar
462
Samtliga utrop
32
69
Möbler
Speglar
14
Mattor
73
Konst
9
Silver
13
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
Textil
38
Porslin
64
Glas/kristall
32
Övrigt
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Nautica
Lergods
13
Stengods
Asiatiskt porslin
Väskor
LINNE
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
FLINTGODS
JÄRNSMIDE
FRIMÄRKEN
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
9
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
12
Fashion/kläder
Kamerautrustning
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
36.
KUVERTTALLRIKAR KOPPAR 10 ST DIAM 30 CM, SAMT BRICKA KOPPAR DIAM 36,5X28 CM, LJUSSTAKE "ALB. LINDSTRÖM EKSILSTUNA", HÖ 16,5 CM
27,00 SEK
28,00 SEK
700 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
274.
TVÄTTBALJA I KOPPAR, 18/1900-TAL, BR 45 DJ 35 HÖ 18 CM
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
200 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
316.
KOPPARFLASKA, MÄSSINGSLJUSSTAKAR MM
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
200 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
327.
VASER ETT PAR JUGEND TIDIGT 1900-TAL I KOPPAR HÖ 15,5CM
378.
DRYCKESKÄRL I KOPPAR 1800-TALETS FÖRSTA HÄLFT HÖ 19 CM
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
100 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK