Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
23 Februari 2019
Asiatiskt porslin
462
Samtliga utrop
32
69
Möbler
Speglar
14
Mattor
73
Konst
9
Silver
13
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
Textil
38
Porslin
64
Glas/kristall
32
Övrigt
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Nautica
Lergods
13
Stengods
Asiatiskt porslin
Väskor
LINNE
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
FLINTGODS
JÄRNSMIDE
FRIMÄRKEN
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
9
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
12
Fashion/kläder
Kamerautrustning
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
33.
TEKANNA KINA TIDIGT 1900-TAL FLINTGODS HÖ UTAN HANDTAG 15 CM
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
250 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
75.
FAT KINA 5 ST, 1700-TAL, ALLA MED SKADOR OCH LAGNINGAR, DIAM 23 CM
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
650 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
128.
INGEFÄRSKRUS KINA, HÖ 16 CM
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
250 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
272.
BOJAN INGEFÄRSKRUS KINA 1700-TAL, HÖ MED LOCK 21, DIAM 18 CM
8,00 SEK
9,00 SEK
350 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
282.
BOJANER (INGEFÄRSKRUS) TVÅ STYCKEN KINA 1900-TAL HÖ 12 RESP 14 CM
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
100 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
426.
FAMILLE ROSE URNA KINA 1900-TAL HÖ 37 DIAM 17 CM
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
150 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK